text

Montáž INNOMONUT na weaver/HikMicro THUNDER

Kód: 000192
Neohodnoceno
ZDARMAZDARMA
Montáž INNOMONUT na weaver/HikMicro THUNDER
9 500 Kč / ks 7 851,24 Kč bez DPH 9 500 Kč / 1 ks
Do 3 dnů u Vás
Můžeme doručit do:
28.5.2024

Kvalitní a pevná ocelová montáž německé výroby na Weaver lištu pro uchycení přístrojů HIKMICRO THUNDER/PANTHER 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis Montáž na weaver INNOMOUNT HikMicro

Montáž na kulovnici s weaver lištou INNOMOUNT

Osvědčené montáže na zbraň INNOMOUNT pro zbraně s weaver lištou , jsou konstrukčně řešeny tak, aby šly jednoduše připevnit na zbraň bez potřeby jakéhokoli nástroje. Montáže Innomount pro zbraně s weaver lištou  jsou vyráběné jak na klasickou denní optiku, tak na kolimátory a noktovizory. Rychlá manipulace a demontáž optiky má své výhody nejen při výměnách zaměřovacích dalekohledů, ale svou úlohu plní i při čištění zbraně.

Z vlastní zkušenosti:

Tato lišta se odlišuje od standardních montáží Hikmicro tím, že umožňuje přesnější uchycení přístroje na nosnou lištu. Originální montáž je hliníková a navíc otvory pro šrouby nejsou zahloubeny. S montáží se dodávají 2 šrouby s klasickou válcovou hlavou. Šrouby mají v otvorech docela velkou vůli, protože otvory moc velké. Protože šrouby nemají v těle montáže žádné vedení, tak se nikdy nepodaří přístroj upevnit do osy montáže a tím do osy zbraně. Potom je při nastřelení potřeba nastavit velkou výchylku v ose X. To je ale nežádoucí. Šrouby, které nemají žádné vedení v těle montáže se také mohou spíše uvolnit než šrouby, které mají kónickou hlavu. To má za následek vůli přístroje na liště a nepřesnosti ve střelbě.

Naproti tomu montáž Innomount nejen že je z kvalitní oceli a je dostatečně tuhá, ale otvory pro šrouby má zahloubené a šrouby mají kónickou hlavu, takže při montáži nemá přístroj kam uhnout a namontuje se přesně do osy montáže a tím do osy zbraně. Je pravda, že tato montáž je o něco dražší, ale komu záleží na přesnosti střelby, měl by o této montáži uvažovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: