text

Přenosný skládací kloubový posed 3,5m HTS-01A

Kód: 008030
Neohodnoceno
Značka: NARVA
6 993 Kč / ks 5 779,34 Kč bez DPH 6 993 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Kovový skládací posed s pevnou sedačkou, zatížení do 150 kg, výška sedačky 3 m,  Hmotnost 14,9 kg, rozměry 110 x 66 x 24 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Posed je určen pro použití s oporou. Po zapření o strom, nebo jinou oporu se posed připoutá pomocí stahovacího popruhu. Posed je stabilní s možností zatížení až do 150 kg. Montáž je rychlá a trvá asi 5 minut i s upevněním ke stromu. K montáži není potřeba žádné nářadí.

Z vlastní zkušenosti : Posed je vyroben z ocelového plechu, který je opatřen zeleno-šedým nátěrem a v přírodě nepůsobí rušivě. Žebřík posedu má 11 příček a je smontován ze 3 dílů, které jsou spojeny klouby. Po rozložení se klouby automaticky zajistí vestavěným pojistným mechanismem, který se zacvakne, když se díly žebříku nastaví do rovné polohy. Při skládání je nutné mechanizmus odjistit stisknutím kovové páčky. Vrchní část posedu se sedačkou je zajištěna ocelovým segmentem se zobáčkem. Sedačka je plastová a je na konstrukci připevněná nacvaknutím. Šířka sedačky je dostatečná, takže vyhovuje i osobám se širším pozadím. Celá montáž je velmi jednoduchá a posed působí profesionálním dojmem. Řemeslné zpracování je nad očekávání dobré a dobře se s posedem manipuluje. Posed se může použít v celé své výšce 3,5 m, nebo se některé segmenty mohou nechat složené a posed je potom nižší. V praxi je tedy možné postavit posed ve výšce cca 1,7m, 2,8m a 3,5 m. při své hmotnosti 14,9 kg je dobré posed přivést na místo autem a připravit si jej k lovu předem. V případě, kdy je posed postaven v lese delší dobu, doporučuji jej přizamknout ke stromu zámkem, který se používá na motorky. Podpěra na zbraň je zajištěna dvěma posuvnými postranními segmenty se šrouby, které lze utáhnout rukou. Po utažení segmentů podpěra dobře drží a nejsou žádné problémy, že by například podpěra postupně pod zatížením klesala. Podpěra je dostatečně tuhá a pevná, a je opatřena gumou, takže manipulace s puškou je tichá. Celkově se může říct, že je tento typ posedu stabilní a pokud je postaven alespoň na trochu pevném terénu, není třeba se obávat na posed vyšplhat. Celkový dojem z jeho používání je dobrý, a myslím, že posed splnil všechny mé očekávání, proto jej mohu doporučit.

Přenosné posedy mají nespornou výhodu. Tou je skutečnost, že si můžete zřídit vnadiště i v místech, kde není pevné myslivecké zařízení (stálý posed nebo kazatelna), tedy i v místech, kde se zvěř nejčastěji vyskytuje, kde pravidelně přetahuje, nebo prostě tam, kde si myslíte, že by bylo vhodné takové zařízení mít. V případě potřeby je vždy možné operativně posed postavit jinde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přenosné posedy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 12.8 kg
Celková výška: 3,5 m
Výška sedáku: 3 m
Hmotnost: 14,9 kg
Zatížení : 150 kg
Barva: Zelená
Materiál: ocelový plech
Rozměry ve složeném stavu: 1100x660x240mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: